Центр надання адміністративних послуг

Диканська територіальна громада

20.05.2024 09:12

Актуалізація даних військовозобовʼязаних у ЦНАПах

default-for-import.jpg

Військовозобов'язані з 18 травня можуть оновити облікові дані через центри надання адмінпослуг. Зробити це можна відповідно до графіку роботи кожного окремого ЦНАПу.

З 18 травня 8300 адміністраторів ЦНАПів у всій Україні отримали та продовжують отримувати доступ до відповідної системи. 10 травня більше тисячі співробітників долучилися до онлайн-тренінгу щодо роботи з послугою. Решта ж - отримали відеоінструкцію з детальними розʼясненнями.

Послугу оновлення даних у ЦНАПах розробили за 3 тижні. Вона має значно розвантажити і спростити роботу ТЦК та СП. Передбачається, що оновити свої дані військовозобовʼязані зможуть:

● у ЦНАПах;

● через мобільний застосунок Міноборони «Резерв+»;

● у ТЦК та СП

Процедура оновлення даних у ЦНАПах:

● Адміністратори ЦНАПів авторизуються на спеціальному порталі за робочим електронним підписом, отримуючи можливість оновлювати дані військовозобовʼязаних.

● Громадяни мають підтвердити свою контактну інформацію: код підтвердження має прийти на вказаний номер телефону та на електронну пошту (за наявності).

● Якщо код-підтвердження не надходить, - адміністратори повторюватимуть спроби, щоб підтвердити діючу контактну інформацію.

● Отримана інформація одразу потрапляє до реєстру призовників, військовозобовʼязаних та резервістів “Оберіг”.

● Коли дані оновлені - військовозобов'язані отримають витяг з печаткою адміністратора ЦНАПу про актуалізацію даних.

Військовозобовʼязаним потрібно мати з собою паспорт (або пред'явити документи із цифрового застосунку «Дія») та РНОКПП.

Військовозобов'язаним потрібно буде оновити такі дані про себе:

- ПІБ

- Адреса фактичного проживання

- Номер телефону

- Електронну пошту (якщо є)

Що буде, якщо не оновити дані за 60 днів? Якщо не оновити або вказати недостовірні дані, людину притягнуть до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 210 та 210-1 КУпАП. Випишуть штраф від 17 тисяч до 59 тисячі гривень та все одно людина будете змушена оновити дані.